Malby na fasády  nápisy na zeď

Písmomalířství je klasický způsob dekorace s dlouhou tradicí.
Svou pozici ve světě reklamy si udržuje pro svou schopnost
ozvláštnit fádní prostory a dodat jim nový rozměr.Písmomalířskou technikou můžete oživit fasády domů i stěny interiérů. Navrhujeme a přenášíme zvolené motivy na vybranou plochu za použití stálých a ekologicky šetrných barev.

Namalovat logo na zeď

Nakreslení informativních nápisů a log na betonové konstrukce, betonová ploty,fasády domů a jiné materialy. Myšlenka fasádní reklamy je přenášení motivů z malého obrázku zvětšením na velkou plochu. Reklama windi se specializuje na malování takových malovaných reklam. Různé motivy či předlohy jdou přenést na plochu a zrealizovat

Reklamka z Teplic nabízí fasádní reklamu

Reklamka z Teplic nabízí:  Investice do Fasádní reklamy je dlouhodobou záležitostí.
Takovéto reklamy vydrží 10 a více let bez velkých změn odstínů. (Jak je vidět ještě někde na starých omítkách). Barvy používáme jak akrylové, silikátové nebo silikonové, vždy záleží na původní podkladové barvě. Po zhotovení grafického návrhu a přípravy šablon se podklad vždy umývá tlakovou vodou, opraví,penetruje a nakonec se vytvoří zpracovaný návrh. Následně se motiv nanese a maluje vodou ředitelnými barvami.

Nakreslená reklama má velkou životnost

Jak namalovat obraz na zeď

připraví grafický návrh, vašeho loga, zvolí správný druh písma. Šablony se řežou pro pro
fasádní reklamu reklamu,Šablony se přiloží na zeď a přenesou se různými metodami na zeď
Pokud se uvažuje o dlouhodobé reklamě, v řádě 5 a více let je nejlepší provést motiv přímo na fasádu. 

LED diody

Teplická reklamka

Výroba fasádních reklam

Investice do Fasádní reklamy je dlouhodobou záležitostí. Takovéto reklamy vydrží 10 a více let bez velkých změn odstínů.
(Jak je vidět ještě někde na starých omítkách). Barvy používáme jak akrylové, silikátové nebo silikonové, vždy záleží na původní
podkladové barvě. Po zhotovení grafického návrhu a přípravy šablon se podklad vždy umývá tlakovou vodou, opraví, penetruje a nakonec se vytvoří zpracovaný návrh.

Zrnitost omítky

airbrush
Idealní pro namalování fasádní reklamy je hladká plocha, na tu se maluje nejlépe. S přibíýající zrnitostí fasády nebo hrubostí omítky
se zhoršují pracovní podmínky a prodlužuje doba zhotovení a tím i zdražuje cena díla. Proto je dobré při zhotovení omítky myslet  kam se umístí reklama a na danném místě  zhotovit hladkou omítku. Na tu lze bez problémů motiv zhotovit.

Reklamy přímo na omítku.

Levná reklama